HAKKIMIZDA

PARTNERS Gayrimenkul A.Ş. olarak kurumsal ve yenilikçi çözümlerle sektöre farklı bir soluk getirmek için yola çıktık. Sektörde geçirdiğimiz yılların deneyimi ile geleceğe bırakacağımız güven, kalite ve memnuniyet merkezli bir markanın heyecanı ile işimize sarıldık. 

Gayrimenkul sektörüne adım attığımız günden bu güne müşterilerine kaliteli, ilkeli, dürüst hizmet vermek amacıyla faaliyette bulunan şirketimiz; ticari ve kişisel gayrimenkullerin dinamik, tecrübeli yönetim kadrosu ve profesyonel gayrimenkul danışmanlarıyla satış- pazarlama organizasyonunu yapmaktadır. Çözüm sunduğumuz müşterilerimizle  güven temelli bir ilişki kurarak sektöründe emin adımlarla ilerleyen Partners; iştirak ettiği tüm hizmet ve projelerde sıfır hata, kalite ve sonuç odaklı olma, sürekli gelişim felsefesiyle farkındalık yaratmayı amaçlamıştır. Eğitimli uzman kadrosu, bilgi birikimi ve teknik altyapısıyla emlak yatırım alanında güvenilir ve etik değerlere sahip bir kuruluş olmayı başarmıştır. 

Yönetim ve satış ekibimiz; uzun yıllara dayanan tecrübesiyle pazarlama faaliyetleri ve stratejilerini belirlerken, pazarın görünen ve görünmeyen tüm yönlerini ele alarak aktiviteler geliştirecek kapsamlı bir uzmanlığa sahiptir. Şirketimiz; gayrimenkul sektöründe 40 yılı aşkın bilgi birikimiyle, kişi ve kurumların gayrimenkul yatırım süreçlerinde odak ve hız prensipleriyle yapılandırılmasını sağlamaktadır. Böylece çözüm arayan müşterinin karar verme süreci kısalmaktadır. Hızlı satış ancak iyi bir analiz, yeterli bir kadro ve deneyimle sağlanabilir. 

Tüm çözüm ve ürünlerin giderek birbirine benzediği çağımız rekabet ortamında, temel uzmanlığımız olan gayrimenkul sektöründe dokunduğumuz her yapıya değer katıyor ve bunu birincil önceliğimiz olarak görüyoruz. Hedeflerimizi her gün bir adım daha yukarılara taşıyarak, sektör ve sektördeki bireylerin gelişimine katkıda bulunmayı seviyor ve benimsiyoruz. Her adımda mükemmeli sunarak, bugünü yönetmek kadar yarınlarımızı da yaratıyoruz.

 

 

HİZMETLERİMİZ
KALİTE POLİTİKAMIZ
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ
KURUMSAL Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Kalite Politikamız ve Kurumsal Değerlerimiz. PARTNERS GAYRİMENKUL A.Ş.,Gayrimenkul, GAYRIMENKUL, Danışman, Danisman, Emlak, Tarihi Eser, Emlak Ofisi, Daire, DAIRE, Site, Mağaza, MAGAZA, Villa, Yalı, Köşk, KOSK, YALI, Müstakil, Ev, MUSTAKIL, Ofis, Depo, Dukkan, Dükkan, Fabrika, Otel, Restorant, Restaurant, Bina, Konut, Turistik, Tarla, Sanayi Arsası, Arsa, SATILIK, Satilik, Devir, Devren, Mülk, Mulk, Apartman, Restoran, Plaza, OFIS, RESIDANS, residence, PARTNERS GAYRİMENKUL A.Ş. Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Kalite Politikamız ve Kurumsal Değerlerimiz.